Posakiai apie muziką

Posakiai apie muziką. Aforizmai apie muziką. Citatos apie muziką. Frazės apie muziką. Gražūs žodžiai apie muziką. Mintys apie muziką. Sentencijos apie muziką.

 1. Jei rastume visiškai teisingą, absoliutų ir detaliausią muzikos paaiškinimą, jei pavyktų detaliai atkurti jos raišką savokomis, turėtume tikrą pasaulio vaizdą, kuris ir būtų tikroji filosofija. – A. Šopenhaueris.
 2. Muzika gali įveikti etinę sielos sritį; ir jeigu muzika turi tokių savybių, ją reikia įtraukti į jaunimo auklėjimo disciplinų sąrašą. – Aristotelis
 3. Muzika – geriausia paguoda nuliūdusiam žmogui. – Martynas Liuteris.
 4. Muzika – liaudies poreikis. – L. van Bethovenas.
 5. Muzika yra aukštesnis apreiškimas nei visos žinios ir filosofijos. – L. van Bethovenas.
 6. Muzika yra tarpininkas tarp dvasinio ir jausminio gyvenimo. – L. van Bethovenas.
 7. Muzika turi įskelti ugnį vyro širdyje ir sukelti ašaras moters akyse. – L. van Bethovenas.
 8. Muzika – tai didžiausias gėris, kurį pažįsta mirtingieji. – Džozefas Adisonas.
 9. Žodžiams kartais reikia muzikos, o muzikai nieko nereikia. – Edvardas Grygas.
 10. Mylėkite ir studijuokite didįjį muzikos meną – jis atvers jums ištisą jausmų ir minčių pasaulį. Jis padarys jūsų dvasią turtingesnę, tyresnę, tobulesnę. Muzika padės atrasti savyje naujų nežinotų, nepastebėtų jėgų. Ir gyvenimas nušvis naujais tonais, naujomis spalvomis. – Dmitrijus Šostakovičius.
 11. Muzika – išminčių džiaugsmo šaltinis; ji ir liaudyje sugeba sukelti gerų minčių. – Siun Dzė.
 12. Tas, kuris nejaučia malonumo klausydamasis muzikos, sukurtas be harmonijos. – Džordžas Karlinas.
 13. Muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį. – Richardas Vagneris.
 14. Aš labai apgailestaučiau, jei mano muzika tik linksmintų mano klausytojus; aš stengiausi padaryti juos geresniais. – Georgas Frydrichas Hendelis.
 15. Muzikos paslaptis ta, kad ji randa neišsenkamą išraiškos šaltinį ten, kur nutyla kalba. – Ernstas Teodoras Amadėjus Hofmanas.
 16. Muzika – universali žmonijos kalba. – Henris Vodsvertas Longfelou.
 17. Muzika skatina mus gražiai mąstyti. – Ralfas Voldas Emersonas.
 18. Kompozitorius kūrimo valandą turi turėti tik vieną mintį ir vieną troškimą. Jei nori parašyti gerą sonatą – paskęsk joje. – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.
 19. Mūsų kredo – tai mūsų seniausios dainos ir mūsų ateities muzika. Tos dainos – tai tartum brangaus marmuro uolos, ir laukia jos tik genijaus, kur mokės iš jų pasigaminti nemirštančius veikalus. – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.
 20. Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas. – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.

Palikite komentarą

  

  

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>