97. Apgaulingi SMS

Aš jaučiu tave šaltai alsuojančią po savimi… Man taip gera, kai aš sukaitęs atsigulu ant tavęs… Ak, mano mylima pagalve!

96. Apgaulingi SMS

Omnitel praneša: loterijoje jūs ką tik laimėjote bulterjerą. Didelis prašymas laimetojui – pasiimkite greičiau tą bjaurybę.

95. Apgaulingi SMS

Aš tavęs vis noriu ir noriu, bet tu negali būti mano likimo draugė… Kaip man pamiršti tave, Degtine tu nelemta?

94. Apgaulingi SMS

Man kažką įkišo… Man skauda… Aaa… Man tai pirmas kartas… Pagaliau ištraukė… Visą kruviną… Mano pirmąjį dantuką…

93. Apgaulingi SMS

Matau tave iš toli, matau tave iš arti… Jaučiu tave nuogą, kai tu čionai guli… Sapnuoju kas nakty, aistringai glaudžiu.. O pagalve miela, aš tave myliu!

92. Apgaulingi SMS

Atsibundu naktį – nėra tavęs, o mano kūnas geidžia tavo šilumos… Visą naktį jaučiu tavo kvapą, nervingai ieškau tavęs… Kur tu, mano pižama?

91. Apgaulingi SMS

Aš noriu tavęs. Noriu įsitempt tave į lovą ir tol kankinti, kol tu drebėsi, tavo kūnas degs karščiu, tu alsuosi, o man bus gera… Su meile, tavo gripas!

90. Apgaulingi SMS

Aš švelniai apžioju raudoną galiuką, jis toks slidus, toks malonus… Aš jį laižau, švelniai kandžioju ir mėgaujuosi. Oi, jis ištirpo… Pasirodo, tai – Čiupa Čiups…

89. Apgaulingi SMS

Ateik pas mane, maukis kelnes, kelnaites… Ropškis ant manęs ir sėdėk ant manęs kol visiškai pasitenkinsi… Tavo tualetas.

88. Apgaulingi SMS

Paimi jį į savo delną, glamonėji, žaidi su juo, jauti kaip jis sudrėksta – tau smagu, nes žinai, kad man patinka… kai einant gatve tavo delne paskęsta mano delnas…

87. Apgaulingi SMS

As svelniai prilieciu tamsia bei dregna skylute, isidrasines as ja apzioju visa. Tada is ten pajuda juodas skystis. Aciu dievui cia alus…

86. Apgaulingi SMS

As prisilieciu. Toks karstis uzlieja mane… Ranku net nesinori atitraukti. Taip gera ir malonu, kai tave sildo. Taip gera namie turet radiatoriu!

85. Apgaulingi SMS

Vakar vakare as atsiguliau i lova, ziuredamas i grazias zvaigzdes, menuli… Tada as pagalvojau kur po velniu yra mano stogas?

84. Apgaulingi SMS

Ta nakti svieciant menuliui, tu man pasirodei visam grazume. As tave glosciau, buciavau. Kai as iejau i tave, pajutau malonia vesa. Tu nuostabi – sventos Onos baznycia…

83. Apgaulingi SMS

Pirmas kartas bus sunkus ir skausmingas, antras – slidziai malonus, trecias – rimtingai profesionalus. O po to tik vienas juokas ciuozineti ledo arenoje!