Posakiai apie vienatvę

Posakiai apie vienatvę. Aforizmai apie vienatvę. Citatos apie vienatvę. Frazės apie vienatvę. Gražūs žodžiai apie vienatvę. Mintys apie vienatvę. Sentencijos apie vienatvę.

  1. Aš žinau, kad naktį ne taip, kaip dieną, kad viskas kitaip, kad to, kas įvyko naktį, negalima paaiškinti dieną, nes tada to nebėra, ir jei žmogus pasijutai vienišas, tai naktį vienatvė ypač baisi. – E. Hemingvėjus.
  2. Kaip meilė gyvenimui iš esmės yra tik mirties baimė, taip žmonių siekimas bendrauti iš tikrųjų nėra tiesioginė reikmė: jos pagrindą sudaro ne meilė draugijai, o vienatvės baimė. – Artūras Šopenhaueris.
  3. Kas nemėgsta vienatvės, tas nemėgsta ir laisvės, nes tik būdamas vienas žmogus yra laisvas. – Artūras Šopenhaueris.
  4. Kai žmogus mąsto ar dirba, jis visuomet vienas, kad ir kur būtų. Vienatvė nematuojama myliomis, kurios skiria vieną žmogų nuo kito. – Henris Deividas Toras.
  5. Pasaulyje, kur gyvybė jungiasi su kita gyvybe, kur to paties vėjo glostoma gėlė tuokiasi su kita gėle, kur gulbė pažįsta visas kitas gulbes, – vien tik žmonės statosi vienatvės rūmus. – A. de Sent-Egziuperi.
  6. Vienam džiaugtis truputį liūdna. – Gotholdas Efraimas Lesingas.
  7. Vienatvė reiškia skausmą būti vienam, ir vienatvė reiškia garbę būti vienam. – Paulas Tilichas.

Kirgizų patarlės

  1. Jei būti vienišam, tai geriau nė negimti.

Palikite komentarą

  

  

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>