Visi Merfio dėsniai pagal kategorijas

Merfio dėsniai – kurių esmė tame, kad jei kas nors gali nepasisekti, tai neišvengiamai ir atsitiks.

Merfio dėsniai su laiku tapo labai populiarūs. Jie apaugo aksiomomis, pasekmėmis, taisyklėmis, kitais dėsniais, postulatais ir dilemomis. Kai kurie iš jų jau beveik neturėjo nieko bendra su pradiniu Merfio dėsniu (žinoma, išskyrus požiūrį į daiktus ir galimybes), technika ir pačiu Merfiu. Daugelio tokių dėsnių autoriai yra žinomos asmenybės, užimančios atitinkamus postus. Ir, žinoma, daugybės naujų dėsnių autoriai lieka nežinomi.

Nors Merfio dėsniai skamba šiek tiek nerimtai ir dažniausiai naudojami norint pasilinksminti, tačiau kartu jie atspindi ir rimtą požiūrį. Iš tikrųjų, kodėl oras blogesnis dažniausia savaitgaliais, kodėl gatvėse kamščiai, kai jums atsirado skubus reikalas? Kodėl sumuštinis visada krenta sviestu žemyn? Galima sakyti, kad Merfio dėsniai atspindi inžinierių požiūrį į gyvenimą. Beveik niekada naujai suprojektuota sistema nepradeda iškart dirbti. Dažniausiai to net nesitikima. Daromi bandymai, sistema stebima, nustatomos problemos, kurias vėliau teks šalinti.

Merfio dėsniai išsiplėtė, pasidaugino, buvo suklasifikuoti į daugybę dalių: biurokratijai, gydytojams, technikos kūrėjams ir prižiūrėtojams, ekspertams, sportininkams ir t.t. Štai keletas kategorijų:

Merfio dėsniai apie alkoholį
Merfio dėsniai apie buitį
Merfio dėsniai apie darbą
Merfio dėsniai apie draugus
Merfio dėsniai apie fiziką
Merfio dėsniai apie husarus ir meilužes
Merfio dėsniai apie juoką
Merfio dėsniai apie karą
Merfio dėsniai apie kompiuteriją
Merfio dėsniai apie maistą
Merfio dėsniai apie mediciną
Merfio dėsniai apie meilę
Merfio dėsniai apie mokslą
Merfio dėsniai apie moteris ir vyrus
Merfio dėsniai apie pinigus
Merfio dėsniai apie rašytojus
Merfio dėsniai apie reklamą
Merfio dėsniai apie vairavimą
Merfio dėsniai apie žmones

Palikite komentarą

  

  

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>